Májová Regata 2025 - Májová Regata
závod regaty
Úvod Novinky Májová Regata 2025

Májová Regata 2025

14. 7. 2024

Májová regata 2024 byla pro nový organizační tým velmi zajímavá a poučná. Ne všechny věci se podařily jak jsme chtěli, věříme však, že organizace ročníku 2025 se posune zase o kousek výše a my budeme rádi, pokud budete u toho. V roce 2024 jsem vyprodali všech 20 lodí do října, zkusíme to letos dříve? Dost by nám to pomohlo, mít jistotu v počtech k organizaci všech záležitosti. Budeme tedy rádi za vaší pomoc!! 

 

Po zvážení všech pro a proti jsem se rozhodli pro změnu místa konání Májovky 25.  Lodě v Pirovaci již nesnesou silné kvalitativní hledisko Májovky a proto jsme se rozhodli pro lodě Salona 46, First 45 a Elan 40, 40.1. z Marina Kaštela. Věříme že tato změna bude přijata spíše pozitivně.  Stejně jako loni bude pro veliký úspěch otevřena kategorie jednotlivci a nově, pro méně zkušené jachtaře také FUN-LEARN kategorie, kde bude trenér na člunu, který bude této kategorii radit a učit. Manévry a strategii bude pak následně rozebírat u natočeného materiálu, kde jste všichni zváni. Cílem Májovky je spojit zkušené s méně zkušenými a provázat tak přátelství ve všech podobách a navázat další jachtaře k naší vaší Májovce.

 

Májová regata 2025 se tedy pojede samostaně za každou kategorii a celkově pouze v kategorii First (6+2) a Salona (8+2) ze které se vybere i celkový vítěz na základě hendicap přepočtu.

 

Určitě se můžete zase těšit na CatBar, tombolu kde chystáme hoooodně "pecku", dronaře, kteří neustále děkuji za vaši pomoc v roce 2024 a celý tým, posílený o další pomocnice.

 

Pro účastníky Májovky 24, jako poděkování, nabízíme lepší platební podmínky, kdy bude stačit uhradit zálohu jen ve výši 1000,-€ za loď, ostatní 2000,-€ s doplatkem do 31.1.2025. 

 

Věříme že nám pomůžete Májovku naplnit a udělat zase neskutečnou akci. #dyckyMájovka.

 

Více info v Plachetních směrnicích a Informacích o závodě.

Májová Regata 2025